Elektronik Şifreli Dolap Kilitleri - Kilitronik by VEMUS

VEMUS tasarım, üretim deneyimi ile üretilen Kilitronik 'Elektronik Kilitler' yenilikçi ve çevreci özellikleri ile büyük beğeni toplamaktadır.

Türkiye’nin ilk modüler yapıya sahip elektronik şifreli kasa kilidini Kilitronik markasıyla üreten Vemus, çelik ve ahşap mobilya sektörüne yönelik elektronik dolap kilitleri üretimine ağırlık vermektedir. Bunun yanı sıra Vemus çelik para kasa kilitleri de üretmekte elektronik kilit konusunda tasarım ve üretim yapan Türkiye'nin sayılı firmaları arasındadır.

Kilitronik ürünlerinin önemli özelliklerinden biri ise pil kullanım sürelerinin oldukça fazla oluşudur. Kilitronik tasarımcıları doğa sevgisi ve çevre duyarlılıkları nedeniyle düşük pil tüketimli elektronik kilit tasarlamayı bir görev olarak görmektedir. Elektronik kilit ürün tip ve özelliklerine göre değişmekle birlikte hedefimiz daima pil ömrü 5 ile 10 yıl arasında elektronik kilit ürünlerini insan yaşamına sunmaktır. Böylece hem doğa hem kullanıcı dostu ürünler varetmek en büyük hedefimizdir.

Kilitronik ürünleri piyasaya çıkan en son elektronik komponentlerle üretilmekte olup , sürekli geliştirilmektedir. Bu Vemus'un aynı zamanda güvenlik stratejisidir ve müşterilerimizin bize ve ürünlerimize güvenin bir parçasıdır.

miniK10 - Dünyanın en küçük dolap kilidi

İNCELE İNCELE İNCELE

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Bize Ulaşın

Sormak yada iletmek istediğiniz konuyu iletişim formundan yada aşağıdaki telefon numaralarından bize iletebilirsiniz. İvedilikle yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

vemus@vemus.com.tr

MERKEZ :
Zeytin Cad. No:14 NOSAB - Nilüfer/Bursa, TÜRKİYE

+90 (224) 411 10 30

İSTANBUL OFİS :
Fatih Sultan Mehmet Mah. Poligon Cad. Buyaka 2, Kule-3 No:8c/1, 34771 - Ümraniye/İstanbul, TÜRKİYE

+90 (216) 939 67 65