Vemus Endüstriyel Elektronik

Markalarımız

NERELERDEYİZ ?

Hayatın İçinde

Vemus, endüstriyel elektronik ve elektronik şifreli kilit sektöründe, 4 markası ile insan yaşamına ‘ konfor ve güvenlik ’ katan, yenilikçi tasarım, ürün ve çözümler sunar; “hayatın içinde güvenle” yer alır.

miniK10
Dolap Kilidinden daha fazlası

Yeni nesil ofislerde, personel dolaplarında, güvenlik/nizamiye dolaplarında, okullarda, sağlık kuruluşlarında, spor salonlarında, posta kutularında, hamam ve spalarda, alışveriş merkezi ve marketlerde ve fabrikalar vb. birçok yerde geniş uygulama alanı mevcuttur.

hopinlock
binlerce kilidi yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı

hopinlock Manager: Kilitronik by VEMUS ürünlerinin "hopinlock" uyumlu olan modellerinin yönetilmesine yarayan android tabanlı bir mobil uygulamadır.

Mobil cihazınıza indireceğiniz hopinlock© uygulaması ile mobil cihazlardan tüm açma-kilitleme veya yönetme ile ilgili parametreleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil cihazınız ile görev oluşturduktan sonra siz veya yetkili personeliniz aracılığıyla kilitlere tek tuş ile istediğiniz işlemi yükletebilirsiniz. Hangi dolabı kimin kullanacağı ile ilgili kişilere SMS göndererek bilgi verebilirsiniz. Binlerce kilidi yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

cargoBOX
Temassız teslimat kargo sistemi

cargoBOX® kişiye veya kuruma gelen/giden kargoların konulduğu, elektronik kilitli dolap gözlerinden oluşan IoT tabanlı, kargoları almak ve vermek için “hazır” tutan dolap sistemidir.

VEMUS’un çeyrek asrı geçen tecrübesi ile modern kent yaşamında kargo teslim alma/verme sorununa getirdiği özgün bir çözümdür.

Endüstriyel
köklü üretim deneyimi ile...

Dokunmatik kontrol panelli, firma marka ve logonuzun uyarlanabildiği size özel yenilkçi tasarımlar için gelin Vemus deneyimi ile yeni projelere birlikte imza atalım...

Elektronik kart tasarımı yanısıra CAD CAM uygulamalar ile serigrafiyi de birleşirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılıyor, çözüm ortağı misyomuzu koruyoruz.

Elektronik - Teknoloji - İnovasyon

Blog

Devamını OkuOkuDevamını Oku

Yeni Nesil Ofisler, Elektronik Dolap Kilitleri ve Covid 19 Etkisi - 1

Bu yazımızda virüs etkisi ile yaşanan bir alt-üst oluşun ofis büro ve iş yaşamına olası etkilerini ve neler yapılabileceğini öngören fikirlerimizi paylaşıyoruz.

Devamını OkuOkuDevamını Oku

Yeni Nesil Ofisler, Elektronik Dolap Kilitleri ve Covid 19 Etkisi - 2

Şirketler çalışanlar ve iş dünyası ilk şoku atlattı diyebiliriz. Hayat devam ediyor. İş yaşamı da. Belirsizliklerde ne yazık ki devam ediyor. Gelecek için neler öngörebiliriz?

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Bize Ulaşın

Sormak yada iletmek istediğiniz konuyu iletişim formundan yada aşağıdaki telefon numaralarından bize iletebilirsiniz. İvedilikle yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

vemus@vemus.com.tr

MERKEZ :
Zeytin Cad. No:14 NOSAB - Nilüfer/Bursa, TÜRKİYE

+90 (224) 411 10 30

İSTANBUL OFİS :
Fatih Sultan Mehmet Mah. Poligon Cad. Buyaka 2, Kule-3 No:8c/1, 34771 - Ümraniye/İstanbul, TÜRKİYE

+90 (216) 939 67 65