ENDÜSTRİYEL ÇÖZÜMLERİMİZ

ENDÜSTRİYEL FAALİYETLERİMİZ
ENDÜSTRİYEL MUTFAK
Fırın ve Makine Kontrol

Ekmekten, pizzaya, pizzadan simide tümünün piştiği ortam fırın. Her firmaya özel elektronik fırın kontrol cihazları tasarlayıp üretiyoruz. Firmanızın farklılıklarını, ürünlerinize elektronik teknolojilerini uygulayarak yansıtıyoruz. Kolay kullanımlı sistemler ile rekabetinize güç ve teknoloji katıyoruz... Yıkama ve pişirme fonsiyonlarını senkronize edip, tüm enerji kaynaklarının aynı anda kullanılabildiği fırın kontol cihazları üretiyoruz. Düşük Emisyonlu ve Yüksek Verimli Yanma Sistemi (Premix Sistem) ve Sessiz Çalışan Yüksek Performanslı Brülör teknolojilerini kontrol ederk fırınların inovatif olmasını sağlıyoruz. Elektronik kart tasarımı yanısıra CAD CAM uygulamalar ile serigrafiyi de birleşirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılıyor, çözüm ortağı misyomuzu koruyoruz.

Vemus Endüstriyel Mutfak
fırıncılık
Sağlık için endüstriyel fırınlarda üretim şart..

Düşük Emisyonlu ve Yüksek Verimli Yanma Sistemi (Premix Sistem) ve Sessiz Çalışan Yüksek Performanslı Brülör teknolojilerini kontrol ederek fırınların inovatif olmasını sağlıyoruz. Elektronik kart tasarımı yanı sıra CAD CAM uygulamalar ile serigrafiyi de birleştirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılıyor, çözüm ortağı misyonumuzu koruyoruz.

endüstriyel
otomotiv
OTOMOTİV
Otomotiv deneyimimiz ile yeni projeler içinde varız

Otomotiv serigrafisi konusunda uzun yıllardır çözüm ortagı olan Vemus, Otomotiv Elektroniği konusunda da sektöre hizmet etmekte, bu sayede dışa bagımlılığı azaltmak adına ülkemiz için önemli bir görev üstlenmektedir.

serigrafi

Serigrafi
VEMUS;
1
Serigrafi cihaz, panel ve etiketleri ile marka etiketlerini otomatik tezgahlarda ve UV teknolojileri ile üretmektedir.
2
Kurulduğu günden bu yana endüstriyel grafik ürünler üretmektedir. Öncelikli olarak kendi ihtiyaçları için kurulmuş olan serigrafi bölümü ilerleyen yıllarda müşterilerinin ihtiyaçlarına da açılmıştır.
3
Endüstriyel grafik ürünler alanında markalaşma yolunda 2014 yılında karar almıştır.
BİZE ULAŞIN